Eva Longoria

Eva Longoria Speaking for Haiti

6. dubna 2010 v 20:15 | Terinka


Eva Longoria Speaking on aHomeInHaiti.org


Eva Longoria mluví pro Haiti=)

Eva Lonogoria má vlastní kampaň pro Haiti

6. dubna 2010 v 19:59 | Terinka

Eva Longoria Parker se vložila do charitativní činnosti

a snaží se získat peníze pro Haiti.Spolupracuje s webem AHomeInHaiti ,která se snaží soustředit finance dárců pro pomoc zemi postižené ničivým zemětřesením.
Peníze z kampaně vedené Evou mají být použity na nákup stanů pro lidi, kteří přišli o domov a nemají kde složit hlavu.
"Na Haiti přichází období dešťů a přitom tam žije 700 tisíc bezdomovců, až přijde déšť, vzniknou kaluže, z nichž se šíří malárie a tyfus. Haiti není ještě stále připravena tyhle typy chorob zvládat, ačkoli jsou léčitelné, ale pro starší osoby a děti a nemocné jsou to nebezpečné nemoci. Snažíme se proto získat stany pro tuto oblast tak rychle, jak to jen jde," uvedla Longoria.
V Dalším článku uvidíte Evu mluvící pro Haiti

Eva Longoria: Her Fashions Style

4. dubna 2010 v 20:08 | Terinka

FASHIONS STYLE

BY

EVA LONGORIA


Eva Longoria's Style for $99.79

style


Eva Longoria's Style for $94.48

style

Eva Longoria- životopis

8. října 2009 v 18:05

Eva Longoria Parker

Povolání: Modelka, herečka
Věk: 34
Datum narození: 15.03. 1975
Místo narození: Corpus Christi, Texas, USA
Znamení: Ryby
Výška: 159 cm


ŽIVOTOPIS:

Eva Longoria Parker americká filmová a hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech.
Její rodiče jsou američané mexického původu. Katolíci. Je nejmladší ze čtyřech dětí, samých dívek. Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Její první televizní role přišla, když hostovala v několika dílech známého seriálu Beverly Hills 90210. To byly ovšem jenom první krůčky, které vedly ke dveřím zvaným Mladí a neklidní, kde se Eva usídlila na dva roky. V roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet. Toto angažmá nemělo dlouhého trvání a Longoria hledala něco, co by jí opravdu vyneslo na vrchol. Její dráhou se v jejím případě stala role všehoschopné ženy v domácnosti. Eva Longoria hraje také v seriálu Zoufalé manželky.

 
 

Reklama