Červenec 2010

Pomocte prosím:hlasuj POTM Srpen

31. července 2010 v 18:54 ---New---

POMOCTE PROSÍM

Hlasujte pro POTM Srpen

Dnes je poslední den hlasování o POTM Srpna a mám dvě fotky nerozhodně a proto vás prosím ,aby jste hlasovali bud pro fotku č.2 nebo pro fotku č.4
Moooc děkujíííí


HLASUJTE ZDE


sága Rozbřesk:O čem bude?

27. července 2010 v 19:54 | Terinka |  ♥Twilight saga:...♥

Jaký bude Breaking Dawn?


breaking dawn
Poslední, dvoudílná část ságy Twilight Rozbřesk bude daleko "odvážnější" než její knižní předloha.
Stejně jako Twilight, New Moon a Eclipse, tak i film Breaking Dawn vzniká na motivy bestselleru Stephenie Meyerové a i tentokrát k němu scénář napsala Melissa Rosenberg.

Ta se teď ale nechala slyšet, že její nový snímek o studentce Belle, upírovi Edwardovi a vlkodlakovi Jacobovi bude mnohem "drzejší" než je kniha!

"Nechceme ale jen bezduché sexuální scény, abychom zvýšili návštěvnost," vysvětluje scénáristka. "Chceme, aby z těch pikantních scén byla cítit vášeň!"

Melissa také prozradila, že krvavé scény o které v posledním dílu ságy nebude nouze, budou ještě dramatičtější než v předchozím Eclipse.

"Určitě nevynecháme ani krutou část s porodem," slíbila scénáristka a dodala: "Když čtete knihu, kolik si toho dokážete představit? Myslím, že film může nabídnout veškerou krutost, kterou tento porod přináší! Rozhodně se tomu nechceme vyhýbat."


kiss


Taylor Lautner: Svaly tvrdě vykupuju přísnou dietou

24. července 2010 v 19:31 | Terinka |  ♥Twilight saga:...♥

Taylor Lautner :

Svaly tvrdě vykupuju přísnou dietou


Taylor Lautner

Hamburger, zmrzlina či pizza, to jsou potraviny, které osmnáctiletý herec Taylor Lautner nezná už několik let. Ačkoli má na ně pořád chuť. Musí totiž držet striktní dietu a náročný cvičební režim, aby měl dokonalou svalnatou postavu, kterou vystavuje v hororové sérii Twilight. Taylor už prý roli i své tělo několikrát proklel, protože si nemůže dopřát ani kopeček milované zmrzliny.
"Chci začít podvádět a jíst zmrzlinu," přiznal teď osmnáctiletý herec, který se jako Jacob Black objevil ve filmech Stmívání, Twilight sága:Nový měsíc a Twilight sága:Zatmění. Příští rok navíc vstoupí do kin už čtvrtý díl Twilight sága:Rozbřesk, v níž opět hraje.

"Takže si pořád musím říkat: Chci tu roli. Miluju tu roli. Nechci o ni přijít. Jsem Jacob Black! A dál držím dietu a cvičím," dodává Taylor s tím, že na fast food a zmrzlinu musí ještě minimálně rok zapomenout.

Mezi díly  Stmívání a Twilight sága:Nový měsíc přitom posilováním přibral kolem dvanácti kilogramů svalové hmoty.S kým chodí Taylor Lautner?

21. července 2010 v 19:49 | Terinka |  ♥Twilight saga:...♥

S kým chodí Taylor Lautner?


Taylor Lautner
Zajímavá novinka se nese Hollywoodem...
Proslýchá se, že hvězda ságy Twilight, herec Taylor Lautner (18) a jeho láska ze střední školy, Sarah Hicks (19) spolu opět chodí!

"Tay a Sára jsou zase pár. Je to pravda a je to naprosto úžasné,"
prozradil jeden hercův známý s tím, že filmový Jacob měl pro Sarah vždycky slabost a to prý i v době, když randil s Taylor Swift nebo Selenou Gomez.

Právě kvůli Seleně se měl Taylor se svou školní láskou kdysi rozejít, pravda je však jinde.
"Kopačky dala Sarah Taylorovi. Bála se totiž, že ji opustí kvůli Kristen Stewart. Jakmile ale zjistila, že Tay a Kris jsou jen velmi dobří přátelé, začala se svým ex-přítelem opět vídat,"
vysvětlil ještě Tayův kamarád.

Minulý týden se ovšem staronový pár musel rozloučit! Naštěstí ale jen na chvilku. Sára totiž odletěla na prázdniny. "Loučení bolí...," napsala tmavovlasá kráska na svůj Twitter. "Sedím sama na letišti, jsem smutná a zmatená. Těším se, až se vrátím!"
Podívej se na fotky Taylora a Sarah ,když chodili spolu chodili poprvé


ZDROJ  :)


Ash Greene:"Robert Pattinson je má inspirace!"

19. července 2010 v 20:02 | Terinka |  ♥Twilight saga:...♥

Ashley Greene: "Robert Pattinson je má inspirace!"

Ash Greene and Rob Pattison
V nejznámější upírské sérii je Alice Cullen adoptovanou sestrou Edwarda Cullena. Ve skutečném životě jsou Ashley Greene (23) a Robert Pattinson (24) dobrými přáteli.
Než se Ashley objevila v sáze Twilight, nebyla příliš známou herečkou a neměla ani ponětí o tom, co všechno přináší sláva. "Šokuje mě, kolik pozornosti vzbuzuje má osoba," přiznala po premiéře Stmívání.

Ashley nevěděla, jak se má jako celebrita chovat, když po ní fanoušci chtějí na ulici podpis nebo se s ní chtějí fotit, když jde s přítelem na večeři.


"Řekla jsem si, že budu jako Rob, protože mám pocit, že jeho se sláva vůbec nedotkla a je pořád takový, jako byl před natáčením prvního dílu,"
svěřila se filmová Alice.

"Robert je mou největší inspirací. Nikdo jiný z Hollywoodu se nechová tak jako on,"
tvrdí Ash s tím, že Rob není vůbec namyšlený: "Každý ho miluje, ale on si z toho nic nedělá."

Ashley říká, že zájem fanoušků roste s každým dalším dílem ságy Twilight.
"Když jsem začala jako herečka v seriálech, myslela jsem jen na práci a nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, jak bych se mohla proslavit. Přišlo to samo a já si to moc užívám!"

Ash Greene and Rob Pattison                       ZDROJ--->Bravo.cz

Chceš adresy celebrit?

18. července 2010 v 20:44 | Terinka

Adresy celebrit

CHCETE JE???


Doma mám několik adres celebrit (např.Seleny Gomez,Emmy Watson,Kellan Lutz,Justin Bieber...apod.),na které si pak můžete napsat o autogram.Chtěla bych se o ně podělit ,protože já sama je nějak nepotřebuju.Ted jen musím  vědět jestli by jste je chtěli ,abych je tady nepsala zbytečně. Tak prosíííííím piště komentáře ,at vím...děkujůůůůů


P.S Už jsem se jednou ptala ,ale moc lidí se neozvalo tak prosíííííííím piště

Kolik vydělají Twilight stars?

18. července 2010 v 20:09 | Terinka |  ♥Twilight saga:...♥

Kolik si vydělají Twilight stars?


Taylor,Kirsten,Rob
Že bude čtvrtý díl ságy Twilight Breaking Down rozdělen na dva díly, už není pro nikoho žádnou novinkou. My jsme se ale dozvěděli, kolik si za jeho natáčení vydělají hlavní stars!
Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner nedávno potvrdili, že se společností Summit Entertainment, která od začátku upírskou ságu produkuje, podepsali nové smlouvy.

Podle magazínu NY si tak každý z nich přijde na
25 milionů dolarů (přibližně 500 milionů korun) plus 7,5% ze zisku za prodej lístků na oba dva filmy.

Pokud si Breaking Dawn povede stejně dobře jako New Moon, který celosvětově vydělal na prodaných vstupenkách $710 milionů (více než 14 miliard Kč),
dostane Rob, Kris a Taylor navíc asi 320 milionů Kč každý!

Navíc se dá očekávat, že na Breaking Dawn přijde ještě víc diváků než na předešlé díly. Scénáristka Melissa Rosenberg totiž oznámila, že
poslední část ságy Twilight bude daleko víc "sexy"!

"Scény mezi Edwardem a Bellou budou vážně žhavé,"
říká Melissa a dodává: "Já vím přesně, co se divákům líbí a hodlám jim toho dopřát opravdu hodně!"
New Moon:MTV Movie Awards!

17. července 2010 v 19:35 | Terinka |  ♥Twilight saga:...♥

New Moon ovládl MTV Movie Awards!

Druhý díl ságy Twilight zcela jednoznačně převálcoval konkurenci!
Velkou radost z toho měla hlavní herecká dvojice Robert Pattinson a Kristen Stewart, kteří stejně jako loni získali cenu za NEJKRÁSNĚJŠÍ FILMOVÝ POLIBEK a ten také při přebírání ceny ukázali na pódiu. :-)

To byl ale teprve začátek. Nový měsíc totiž zabodoval i jako nejlepší film a Kristen se stala nejlepší herečkou. Zlatou krabici popcornu si pak odnesl Rob jako nej herec a také jako největší hvězda celkově.

Filmový Edward poděkoval celému štábu a nezapomněl ani na Kristen: "Je tou nejdůležitější osobou v mém životě!" To Kris svou řeč odbyla mnohem rychleji:
"Twilight je nejlepší. Děkuju!"

Rob and Kris-kiss


Kompletní výsledky:

Nejlepší film: Twilight New Moon
Nejlepší herec: Robert Pattinson
Nejlelpší herečka: Kristen Stewart
Nejlepší záporná role: Tom Felton (Harry Potter)
Nejlepší komik: Zach Galifianakis (Pařba ve Vegas)
Nejlepší souboj: Beyonce vs. Ali Larter (Obsessed)
Nejlepší polibek: Kristen & Robert
Nejlepší začínající star: Anna Kendrick (Lítám v tom)
Největší překvapení: Ken Jeong (Pařba ve Vegas)
Největší hororová scéna: Amanda Seyfried (Bacha kouše)
Největší star celkově: Robert Pattinsonv předešlém článku najdete fotky z MTV Movie AwardsMTV Movie Awards2010-saga fotky

17. července 2010 v 19:31 | Terinka |  ♥Twilight saga:...♥

Twilight Fotky

z

MTV Movie Awards2010


Rob and Kris
Kris and...

.
Kristen
Kristen
Taylor Lautner and Peter Facinelli
Taylor

Jackson Rathbone and Peter Facinelli

Rob and Kris
Rob Pattison and Jessica Alba
...


V dalším článku najdete vše o MTV Movie awards2010-New Moon
Rob Pattison o předmětech s Twilight motivy

16. července 2010 v 20:23 | Terinka |  ♥Twilight saga:...♥


Fanouškových předmětů s Twilight motivy

existuje celá řada.Který z nich vytřel hercům zrak úplně nejvíc?  "Líbí se mi skoro všechny .Ale když jsem nedávno v jednom shopu viděl lubrikační Twilight gel se třpytkami ,nevěřil jsem vlastním očím.To mě fakt šokovalo" ,říká Rob.
Rob P.

Taylor Lautner: Šanci u mě mají i fanynky

15. července 2010 v 19:59 | Terinka |  ♥Twilight saga:...♥

Taylor Lautner: Šanci u mě mají i fanynky

Herec Taylor Lautner se při výběru partnerky nehodlá omezovat pouze na slavné kolegyně. Klidně se tou pravou může stát obyčejná dívka z davu a klidně z davu jeho fanynek. Musí být ale loajální a upřímná. Ideálně pak vypadat jako Jessica Alba.
Taylor


Osmnáctiletý svalovec, který v hororu Stmívání hraje vlkodlaka, odpověděl na otázku, zda by randil i s fanynkou. "No, nikoho nevylučuju, to určitě, takže proč ne? Nemám žádný přesný typ fyzicky, ale loajalita a upřímnost jsou důležité. Také to musí být někdo, kdo dokáže být sám sebou a uvolnit se a bavit se," uvedl Taylor.

Ačkoli mu u dívky nezáleží na tom, zda je brunetou či blondýnou, ideální pro něj je typ
Jessiky Alby.

"Vždycky jsem byl velký fanoušek
Jessiky Alby. Takže její jméno musím uvést. Jo, s ní bych se zapletl, protože jsem Jessiku vždycky miloval," přiznal Lautner.
Pršííí♥...podívej:)

15. července 2010 v 15:49 | Terinka |  ---New---

PRŠÍÍÍ

aneb


,když je člověk sám doma udělá i tu největší blbost...rain

Jsem sama doma a je nuda.Bydlím v Opavě a takto "viz video" to vypadalo ve čtvrtek 15.7.2010.

Toto video je natočeno z bytu kde bydlím...:D...je tam naše zahrada a ten kravál:D je déšt a bouřka....kdybych to točila o půl hodky později byl by tam ještě větší kravál:D:D:D


+

Fotka z pohledu mého pokoje na déšt:D:D

můj pokoj+déšt
Není to tak hroznéé...:)..je to fááájn:)

Chcete adresy celebrit???

14. července 2010 v 20:10 | Terinka |  ---New---

Adresy celebrit

CHCETE JE???


Doma mám několik adres celebrit (např.Seleny Gomez,Emmy Watson,Kellan Lutz,Justin Bieber...apod.),na které si pak můžete napsat o autogram.Chtěla bych se o ně podělit ,protože já sama je nějak nepotřebuju.Ted jen musím  vědět jestli by jste je chtěli ,abych je tady nepsala zbytečně. Tak prosíííííím piště komentáře ,at vím...děkujůůůůů

New desing Ashley Greene

14. července 2010 v 19:47 | Terinka |  ---New---
Nový desing

ASHLEY GREENE  a spol.


Můj nový desing blogu.Sice jsem nedávno tady dala jiný ,ale chtěla jsem aspon trochu lepší desing.Doufám ,že se líbí...piplala:D jsem se s tím docela dlouho.Ashley Greene a spol.Tedy Ashley a její kámoší z Twilight :):):)....prostě ti co mám ráda:).Tak co říkáte???Líbíííí se???Prosím napiště:)


twilight actors

Hlasuj pro POTM Srpen

11. července 2010 v 19:43 | Terinka |  ---New---

Hlasujte:)

POTM

SRPEN
1.   ASHLEY GREENE with JACKSON RATHBONE
     ►ALICE CULLEN with JASPER HALE◄
Ashley and Jackson

2.KRISTEN STEWART with ROBERT PATTISON
 ►BELLA SWAN with EDWARD CULLEN

Kirsten with Robert
3. NIKKI REED with KELLAN LUTZ
ROSALIE HALE with EMMET CULLEN

Nikki with Kellan
4.KRISTEN STEWART with TAYLOR LAUTNER
►BELLA SWAN with JACOB BLACK

Kristen with Taylor
5.ALEXANDRA DADDARIO with LOGAN LERMAN
ANNABETH CHASE with PERCY JACKSON

Alexandra with Logan

Prosíím hlasujte o fotku měsíce....:)

Jiný desing;)

9. července 2010 v 20:30 | Terinka |  ---New---

Nový Desing

-->

Eclipse + Percy Jackson


Vím ,že tohle není zrovna  ten nejlepší desing ,ale mám ráda Percyho a Zatmění(celou ságu) proto jsem taky musela tohle dát jako desing mého blogu:).Tyhle dva filmy jsem viděla oba během jednoho týdne takže jsem se do obou "zamilovala":D.Tak co?.. upřímně řekněte jestli se vám líbí tenhle desing nebo ne.Percy J.

Zatmění