Rozhovor s Ninou Dobrev

14. dubna 2010 v 20:36 | Terinka |  ★The VAMPIRE DIARIES★

Rozhovor

s

Ninou Dobrev

Nina Dobrev

Rozhovor je z minulého čtvrtka, takže jsou některé otázky pro ted trošku divné.Je to již zhruba šest měsíců, co seriál "The Vampire Diaries" debutoval.  Už je to vážně tak dlouho?
Ach můj Bože, cítím se, jako by to bylo teprve šest dní, protože všechno se dělo tak rychle po sobě. Bylo to intenzivní  a  fantastické, a někdy ráno, když se probudím, tomu nemohu uvěřit.
Vrátíme se zpět k říjnu. Byli jste si jednoznačně jisti, že získáte publikum - v lednu cena diváků na People's Choice Award pro nejoblíbenější nové drama -, jaké je vědět, že jste to dokázali?
Víte, pamatuji si natáčení pilotního dílu  a měla jsem o tom tehdy vážně dobrý pocit. Měla jsem šestý smysl, který mě přesvědčil, abych si o sledovanost nedělala starosti. A jak se ukázalo, všechna ta tvrdá práce a nadšení pro show nepřišla vniveč - byly jsme oceněni fanoušky.
Jaká je tvá oblíbená část na práci pro show?
Znám spoustu lidí, kteří chodí do práce každé ráno, ale moje práce je předstírání a dělání kaskadérských kousků a křičení. Je to vážně legrace a vždy si vyhraji, když se oblékám. Každý den je vzrušující, jiný a cool. Nemohla bych být vděčnější.
A když hraješ Katherine, opravdu si s tím musíš vyhrát. Oblíbila jsi si hraní dvou zcela odlišných postav v jednom seriálu?
(smích) To je to, co je na tom nejvíce vzrušující - je to opravdu vzácná příležitost, kterou mám. Skutečnost, že mohu hrát hezkou, silnou a odvážnou dívku, ale také to potměšilou, narcistickou a sobeckou ženu je úžasná. Katherine žije už stovky let, je postrachem, je děsivá a nebezpečná.
Kathryn
Uvidíme Katherine ještě v této řadě?
Nechci spoilerovat - prostě čekejte a sledujte.
To je fér. Co už víme, je, že Elena a Damon budou vytvoří tým pro záchranu Stefana - Co nám ještě můžeš říct?
Elena a Damon vytvoří tým kvůli okolnostem, lásce a potřebě zachránit Stefana. Tato epizoda je hodně klíčová - Něco, co se stane, se v minulosti nikdy nestalo a nějakým způsobem se to změní. Je to šokující, a bude zajímavé vidět, jakým způsobem se s tím vypořádají diváci, protože to, co se stane je vážně šílené.
Pro mnoho fanoušků je představa vztahu páru Elena - Damon mnohem fascinující než pár Elena - Stefan.
Vážně?  To je vtipné.
Nevidíš je jako životaschopný pár?
Myslím, že lidé si to myslí, protože je to takové zakázané lákadlo. Každý ví, že Damon je nebezpečný pro Elenu vážně není správný, ale je mezi nimi porozumění. Elena není jako Damon, ale chápe, kdo je a proč dělá to, co dělá. Jejich vztah je čím dál složitější. Kdo ví, co by se v budoucnoti mohlo stát, ale teď je pro Elenu vše Stefan. Udělá pro něj cokoliv, včetně usmíření se s Damonem.
Ale vypadá to, že producenti chtějí, aby byli spolu zejména s ohledem na tento obrázek z epizody Miss Mystic Falls.
Všechno, co vám řeknu je z nutnosti. Elena je velmi loajální, má vysokou morálkou a co dělá, je to pro dobro. Vůbec není jako Katherine. Není potměšilá a by nikdy neudělala nic, co by ublížilo Stefanovi.
Damon&Elena
Když už mluvíme o Miss Mystic Falls , měla jsi nějaké zkušenosti s tímto světem?
Ne, neměla jsem - ale není to typická soutěž krásy. Není to házení obušků a požadování světového míru. Navazuje to na historii města a všechno to patří k velké události, oslavy Dne zakladatelů.
Vaše show je jedna z mála, která vždy končí skutečným nervákem. Má to - žádná slovní hříčka - zvyšovat sledovanost finále sezóny?
Ach jo, ach jo. Každá epizoda má být šokující - především finále, které začneme natáčet příští týden.
Četla jsi už scénář?
Nikdo ještě nedostal scénáře, ale slyšeli jsme zvěsti, že tam budou více než jeden, dva, tři nebo čtyři skutečné nerváky - okamžiky, kdy si říkáte "Ach můj Bože" budou vážně šokující. Léto bude nesnesitelné pro diváky, protože budou očekávat druhou řadu. Budete to prostě chtít vědět. Sakra, já to chci vědět!
A konečně, když jsem v listopadu mluvil s Kevinem Williamsonem, vybral si Taylor Swift jako hostující hvězdu - upíra. Koho tipuješ ty?
Amandu Seyfried. Myslím, že by byla upír - padouch. Je velmi talentovaná a ten pohled - ty pronikavé oči. A jsem si jistá, že by mohla být zlá a mohly by děsit upíry. Já bych ráda, kdyby přišla do show!
3.TVD


ZDROJ:
TVD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama